Profesjonalne zabiegi na cellulit - czym podziałać na pomarańczową skórkę?

Zmora niemal każdej kobiety. Nieestetyczne grudki, które spędzają sen z powiek. Szpecące ciało zwisy skórne. Bruzdy pojawiające się na pośladkach, udach, łydkach, brzuchu i nawet ramionach. Tak w wielkim skrócie można opisać, czym jest cellulit i jak jest postrzegany przez panie, które niestety cierpią na tę przypadłość znacznie częściej niż panowie, a na pewno zdecydowanie bardziej zwracają na jej obecność uwagę. Są jednak w dwudziestym pierwszym wieku takie wynalazki, które pozwalają na pozbycie się pomarańczowej skóry raz na zawsze. O tym, z jakich urządzeń warto skorzystać, gdy nie mamy już ochoty dłużej patrzeć na nieprzyjemne zgrubienia, dowiesz się z poniższych fragmentów naszego artykułu.

Na wstępie warto stwierdzić, że samo wybulenie sporych sumek pieniężnych na profesjonalne zabiegi mające zlikwidować cellulit to za mało. Oczywiście są to metody wyjątkowo skuteczne, ale żeby podziałały na długi czas, musimy dodatkowo zwrócić także uwagę na prowadzony przez nas tryb życia. Istotne jest między innymi to, co jemy, czy pijemy wodę, czy nie zażywamy silnych lekarstw, które mogą odwadniać, czy uprawiamy jakąś aktywność fizyczną i mamy w związku z tym ruch itd. Wszystko to ma bowiem ogromne znaczenie. Suma summarum, zabiegi niewątpliwie się przydadzą. Pomocne będą zwłaszcza wówczas, gdy cellulit zaatakował nasze ciało wyjątkowo silnie. Wtedy urządzenia najnowszej technologii pozwolą na usunięcie magazynowanej niepotrzebnie w organizmie wody, nadmiaru toksyn, bakterii oraz rozbicie zbyt obfitej tkanki tłuszczowej. Problematyczne obszary naszej sylwetki staną się miejscami jędrnymi, napiętymi i elastycznymi. Przejdźmy zatem do opisu konkretów.

Zwyczajne ćwiczenia nierzadko to za mało. Trening z zastosowaniem wyżej wyróżnionej techniki Vacuum JET pozwala bowiem na znacznie więcej. Jest to najnowsza metoda bazująca na wytwarzaniu specyficznego podciśnienia, które pojawia się na skutek działania pompy próżniowej. Wtedy poszczególne części ciała, w tym głównie dolne, zostają odpowiednio ukrwione. Im szybciej i dynamiczniej przepływa przez nasz organizm krew, tym sprawniej zaczyna działać przemiana materii. Rezultatem tego jest aktywacja kwasów tłuszczowych, które zaczynają się szybciej wydzielać. Uszkodzone cellulitem partie tkanek od razu ulegają poprawie. Układ krążenia zaczyna pracować na wysokich obrotach, więc nie ma kłopotu z dyskomfortem ciężkich nóg, który przy cellulicie jest często występującym symptomem. Kolejna sprawa to właściwości, jakie niesie ze sobą światło podczerwone LED. Poprzez takowe naświetlanie możliwe okazuje się dużo większe spalanie tłuszczu. Dodatkowo to także skuteczny drenaż, który wpływa na znaczące polepszenie się jędrności skóry. Jak to działa? Otóż jest to możliwe poprzez zwiększenie wytwórstwa elastyny i kolagenu. Efektem końcowym jest zmiana, oczywiście na lepsze, gęstości, struktury i jakości skory. Ostatecznie cellulit przestaje tak bardzo rzucać się w oczy, a przy systematycznym poddawaniu się takich treningów jak ten opisany powyżej, kompletnie zanika. W sprzęcie stosowana jest aromasauna, co także daje sposobność wpłynięcia na warstwę cellulitu. Ta funkcja umożliwia zastosowanie specjalnych olejków antycellulitowych, które głęboko wnikają w skórę. Owa aromasauna, ale także i światło LED pozwalają na zwiększenie tempa przenikania właściwości tych preparatów przez komórki.

Kolejnym wartym przemyślenia zabiegiem profesjonalnym jest rollmasaż. Ta metoda ma polegać ma wykonywaniu ruchów masujących po to i w taki sposób, aby przyspieszony został przepływ limfy i krwi przez nasz organizm. Co to daje? Daje i to bardzo wiele, gdyż taki szybki krwioobieg jest równoznaczny z usprawnieniem wydalania, czyli katabolizmem. Wszelkie produkty przemiany materii, wraz ze szkodliwymi toksynami wydobywane są na zewnątrz, a co za tym idzie nie zalegają w ciele, więc cellulit nie ma się, z czego robić. Identycznie jak w przypadku wyżej opisanego treningu Vacuum JET, rollmasaż przyczynia się do aktywizacji lipolizy. Sprawia więc, że cellulit nie tylko przestaje być dostrzegalny gołym okiem, ale także gwarantuje, że nie wróci ze wzmożoną siłą. Skóra staje się napięta, elastyczna i jędrna. Przy tym zabiegu stosowane są specjalne lampy, które są nawet silniejsze niż podczerwień w Vacuum JET.

Na koniec jeszcze jedna krótka charakterystyka, a mianowicie przybliżymy nieco system działania platformy wibracyjnej, która w sferze zmagań z cellulitem też jest niezwykle polecana. Poprzez ćwiczenia na tego typu urządzeniu można w bardzo szybkim czasie wymodelować figurę. Platforma daje sposobność nie tylko dynamicznego spalania zbędnych kalorii i zrzucania tym samym niepotrzebnego nadmiaru kilogramów, ale także jest to doskonały przyrząd do zdrowego budowania tkanki mięśniowej, co odbywa się z wykorzystaniem zalegającej tkanki tłuszczowej. Tym samym ciało prezentuje się o wiele lepiej. Jest napięte i twarde, a mięśnie zostają odpowiednio wzmocnione. Ćwiczenie w ten sposób nie tylko kształtuje idealną figurę, ale także zapewnia drenaż limfatyczny oraz wyraźne zmniejszenie wagi i centymetrów. Skóra jest w znacznie lepszej kondycji, odżywiona i zregenerowana. Zwiększona zostaje również produkcja kolagenu.

Zdjęcia

Załączniki

Cellulit, cellulitis, jak się pozbyć cellulitu - zwalczcellulit.net.pl © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.